Frekvenční lázně srdcem a Harmonizace

Frekvenční lázně srdcem

s plazmou Reiftech

Princip frekvenční terapie


Každý virus, bakterie, plíseň, parazit, živočich (včetně člověka) vysílá určité frekvence. Ty se dají fyzikálně změřit . Na přístroji navolíme frekvenci (jeho "smrtelnou"), kterou přístroj působením plazmatického výboje vysílá do místnosti, kde klient sedí. Záleží na přesně nastavené frekvenci a vhodné době působení.

Všichni dobře víme, že s postupem doby si různé bakterie vytvořily rezistenci na antibiotika. Některé kmeny jsou již hodně odolné...Plazmový generátor je zkonstruován tak, že výstupem frekvencí lze likvidovat mikroorganismy, které nám škodí.


Mikroorganismy a paraziti migrují


Nežijí pouze ve střevech...migrují krví celým tělem a to do všech orgánů, především jater, ledvin a plic...Proto se nemusí objevit ve stolici, jak si často klienti myslí. Z toho důvodu může vycházet koprologická zkouška stolice negativní. Z toho důvodu je vhodné působení Plazmového generátoru, protože jeho frekvence umí "prozářit" orgány jako např. játra, plíce, močový měchýř, dělohu, varle, oční bulvu, trávicí trakt, zuby, kosti a mozek...

Odlehčením organismu od patogenů se automaticky startuje imunitní systém, který začne pracovat lépe než předtím, když měl moc práce.

Při cílené detoxikaci urychlí eliminaci nežádoucích aktivních patogenů. Lze působit i podpůrnými a očistnými programy pro rychlejší regeneraci organismu.

Plazmový generátor je experimentální přístroj české výroby, který působí plazmatickým výbojem na patogenní organismy (plísně, viry, bakterie, parazity). Působením přesně nastavených frekvencí aktivních patogenů dochází k jejich destrukci a tím k jeho rychlejší likvidaci imunitním systémem. Patogenní organismus se dále nemůže rozmnožovat ani škodit. Zbytky rozloženého patogenu tělo "stráví" nebo vyloučí.


A jak zjistíme, že patogen je pryč?


Jednak ustoupením symptomů a jednak kontrolním měřením biofeedbacku, který je součástí Plazmáčka. Upozorňujeme však, že jedno sezení nemusí být vždy dostačující a je potřeba působení frekvencí opakovat. Nejlépe 3 x v intervalu max. 5 dní.

Je sestrojen dle poznatků Dr. Royal Raymonda Rife s největší přesností na výstupu frekvencí. Rife zkoumal pod mikroskopem smrtelnost patogenů.

Může být působení frekvencí škodlivé pro člověka?

Odpověď je NE. Přístroj je zkonstruován na napětí od 1 - 999kHz. Buňky člověka vysílají frekvence v rozmezí 1,52 - 9,46MHz. Frekvence patogenů - plísní, virů, bakterií, parazitů se nachází v rozsahu 77 - 900kHz. Mezi jednotkou kHz a MHz je propastný rozdíl. Pouze selektivně zničí organismy v nižším pásmu Hz a kHz a to bez porušení lidské tkáně.


Má jeho působení negativní účinky?


Pokud aplikací zahubíme větší množství patogenů, v některých případech se může projevit zvýšená únava a bolesti hlavy. Může dojít k tzv. detoxikační krizi. Je důležité právě cílenou detoxikací uvolnit a pročistit orgány na odvod toxinů. Vše s klientem probíráme a individuálně nastavujeme. Nezapomínáme zdůraznit zvýšený pitné režim.


Plazmový generátor Rifetech je experimentální přístroj a nenahrazuje lékařskou péči, není zamýšlen k léčení nemocí. Není zdravotnický prostředek......

Terapie na plasmovém generátoru  • Před terapií: vytvořit si prostor pro sebe, své tělo, můžete jíst, pít, doporučuji hodinu před nekouřit

  • Časová dotace: 2 - 4 hodiny

  • Při sezení jste: v blízkosti plasma generátoru, který vydává zvolené frekvence do prostoru

  • Při sezení můžete: sedět, ležet, tvořit, tančit, spát, jíst, pít, doporučujeme relaxovat

  • Po terapii doporučujeme: navýšit pitný režim, enzymatickou stravu, relax

  • Kolik terapií je potřeba: záleží naintenzitě daného problému, průměrně celkem cca 2 - 3 sezení

Sken na plasmovém generátoru


800 Kč/ Kontrolní 400Kč


45 - 60 minut


Zjištění obtíží a naskenování patogenů v těle

Sken je neinvazivní


Terapie na plasmovém generátoru


800 Kč


za 1 hodinu (terapie trvá 1 - 4 hodiny)


Možnost zápůjčky a pronájmu na noc nebo celý den dle dohody. Cena je pak ne hodinová,ale dle dohody.


Cíleně nastavená terapie na podporu těla a psychiky a/nebo eliminaci patogenů (v tomto případě je nutný předchozí sken na plasmě nebo biorezonanci).

Objednejte se na svoje sezení a ladění

Sezení probíhá v Plachého ulici v naší terapeutické místnosti, případně dle kapacity časové i u Vás doma.

Při terapiích často doporučuji pro vyživení těla a mikrobiomu produkty Harmonelo a Energy a využívám moudra TČM

CHCI

 

Stránky, které osobné doporučuji nebo s nimi přímo spolupracuji: